HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz Doğalgaz Tesisat Keşfi

Ücretsiz keşif için bize 0553 371 99 52 no lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.. Afşin Doğalgaz Tesisatı ÇekimiDoğalgaz Kombi Fiyatları

Projelendirme

Afşin de bulunan firmamız tüm Kahramanmaraş Bölgesine Isıtma, Soğutma, Mekanik Tesisat,Hidrofor, Doğalgaz Tesisatı Çekimi konusunda hizmet vermektedir.

Teknik Bakım & Onarım İşlemleri

Kahramanmaraş’ta Doğalgaz Mühendislik sektörün gerektirdiği ve gelişen teknoloji doğrultusunda ekibini sürekli eğitime tabi tutarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacında yanında olmak için çalışır.

Asansör Montaj

Afşin OSM Mühendislik Asansör, montaj hizmetleri hususunda sektöründe söz sahibi bir kuruluştur. Referanslarıyla sabitleşmiş olan güvenilirliğini, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla da pekiştirmiştir. Montaj ekibi, alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır.

Bakım&Onarım

Asansörler ve yürüyen merdivenler gündelik yaşamımızın vazgeçilmez araçları olmakla birlikte güvenli ve sürekli çalışır olmaları hayati önem taşır. Bunu sağlamak için güvenlik kurallarına uygun hareket eden deneyimli ve uzman ekiplerle çalışmak şarttır. 

Modernizasyon

Asansörümüzün sadece dış görünümünü yenilemeniz modernizasyon yerine geçmemektedir. Binanızda kullandığınız asansör kabininiz güvenli olmayıp emniyet kriterlerini sağlayamaz durumda olabilir. Asansörümüzün bütün taşıyıcı süspansiyonları ve fren tertibatlarının tamamı eksiksiz olarak yenilenmeli ve kabin içinde emniyet kapısı suretle tesis esilmelidir.